Basında Biz
Semsis Dizayn Basın Haberleri...

KATILIM SAĞLADIĞIMIZ ORGANİZASYONLAR:


1.Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı:


Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından Çırağan Sarayı’nda 25 Haziran 2010, Cuma günü düzenlenen Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı.

2.Yenilikçi  Ankara Proje Pazarı:


Ankara Kalkınma Ajansı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğinde 17 Aralık 2011 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen “Yenilikçi  Ankara Proje Pazarı” organizasyonu

.

3.TET Ar-Ge Proje Pazarı:


Ar-Ge projemiz,Türkiye'de ilk kez Elektrik, Elektronik ve Bilişim sektörlerinde  düzenlenen "TET Ar-Ge Proje Pazarı" etkinliğine "Çevre ve Enerji Verimliliği Uygulamaları" katogorisinde sunuldu. TET Ar-Ge Proje Pazarı’na katılmaya hak kazanmak için 6 kategoride birbirinden değerli çok proje sunuldu. Ar-Ge projemiz, etkinlikte sunulmak üzere proje değerlendirme kurulu tarafından  seçilen  111 proje den biri oldu.(ETKİNLİĞE KALAN PROJELER: http://www.tetprojepazari.org/default.aspx )

4.Birinci Makine ve Aksamları İmalat Teknolojileri Ar-Ge Proje Pazarı:

 Ar-Ge projemiz,İstanbul  Haliç Kongre Merkezi’nde TÜBİTAK-TEYDEB, İstanbul Kalkınma Ajansı ve TİM’in desteği ile gerçekleştirilecek olan"1.Makine ve Aksamları İmalat Teknolojileri Ar-Ge Proje Pazarı"etkinliğine katılım sağlamıştır.
  Ar-Ge projemiz,Ulusal anlamda tüm illeri kapsayacak ilki düzenlenen"1.Makine ve Aksamları İmalat Teknolojileri Ar-Ge Proje Pazarı"etkinliğne,etkinlik değerlendirme kurulunca" Sanayici" katogorisinde  etkinlikte sunulmak üzere seçilen 27 projeden biri olmaya ve ödül kategorisinde değerlendirilmeye hak kazanmıştır.( ETKİNLİK KİTABINDA YER ALACAK PROJELER:http://www.makineapp.com/tr/etkinlikte-kitabinda-yer-alacak-projeler,ETKİNLİKTE POSTER SUNUMU YAPILACAK OLAN PROJELER: http://www.makineapp.com/tr/etkinlikte-poster-sunumu-yapilacak-olan-projeler )

5.Teknogirişim Zirvesi Programı:


29 Haziran 2012 Sheraton Otel-Ankara’da düzenlenen Teknogirişim Zirvesi Programı.